nVision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nVision cs 1.6 klan
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 dd2 taktike

Go down 
4 posters
AuthorMessage
c[h]!LL
Admin
c[h]!LL


Posts : 200
Join date : 2008-10-02
Age : 35

dd2 taktike Empty
PostSubject: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 2:53 pm

nVision TAKTIKE

OBAVIJESTI :
a) evo pa pogledajte
b) taktike ce bit jos nadopunjavane kroz ove treninge sto ih radimo
c) nacin pisanja – taktike sam nazvao brojevima i to na ovaj nacin, taktike za dd2 krecu se pod brojem 1.1 – 1. + , taktike za inferno 2.1 – 2. +, taktike za nuke 3.1 – 3.+, taktike za train 4.1 – 4. + ...
d) ove se taktike pod tim brojevima odnose samo na TT, a CT cu stavit neka imena, ali prefiks za cuvanje je npr. za dd2 1.zoe , 1 je tu oznaka za mapu a zoe ime taktike za cuvanje
e) taktike su pisane povezano , naravno ne trebaju se koristiti ovim redom ali pokusao sam ih pisati namjerno kao da je u tjeku cw jer tako mozemo najvise iz njih izvuci



DE_DUST 2

TT

1.1 -------- > pistolj runda , 1-3-1 i to ovako, chill ide B, baca smoke na b i trci tunel donji spreman flesh, beki, zw3ng i iTo idu kr polako, domo ide dugo, chill iz donjeg tunela baca flesh na kratko i ovi s kratkog uljecu, u isto vrijeme domo uljece s dugog, a chill stek na midu da ulovi ove s B ctove sto krecu na A...

1.2 -------- > heklere svi, kevlar, he, smoke, fles [barem 1]. Radimo klasican 3-2 , c4 dg, ali
dugo polakse za slucaj da ne bacaju he na dgu, i onda ulet, naravno kod sajta smoke dolje prema midu. Dgu idu chill , domo, ito | kratku beki i zw3ng

1.3 -------- > ako smo uzeli 1.2 taktiku , CT ide eko jos ovu rundu , idemo MID PA B SAJT, ovako,
Zw3ng ce krenut sam prema B polako, nas 4 ide mid sporije, bek1 baca smoke kratko i krecemo mid, domo, ito, chill bacaju smoke na mid ali ne na vrata nego tocno kod izlaza iz ct spawna prema B sajtu, tako da nas ne vide, i krecemo prema B sajtu, zw3ng ceka u tunelu, domo ito i chill flesh preko, beki fles kroz prozor, i na go go go nas 4 uljece i zw3ng uljece. Osvajamo sajt i stek

1.4 -------- > MID A , vrlo komplicirano jer treba pronaci nacin da ovi s A ostanu na A,
Pritom da nas ovi s B ne vide...ja sam razmisljao i jedini nacin je walk mid bez ikakvog bacanja icega, da misle da smo pred dugom il da smo isli walk b, krecemo na mid drzimo se desnog zida, na ct spawn se lagano walkom prebacujemo na ljevi zid , i onda brzo bi trebali fles na kr , smoke na mid ostavit u ct spawnu jer ce ovi s B krenut... ovo cu ipak ostavit za RAZRADNJU JOS...

1.5 -------- > FAKE B , iako nam fakeovi bas nejdu morat cemo ih izvjezbat, jer cs nije cs bez
Fakeova. Znaci , beki ostaje na midu, najbolje u mraku kada skoci iz TT spawna preko zidica, zw3ng , ito , chill , domo idu B , 4x flesa na B, i smoke na platformu i onda se povucemo, zw3ng ce ostat kod B radit buku, mi preko tunela idemo i bacamo he na kr, tada domain pazi tu kratku da nam ne izlete a cuje i dugu za svaki slucaj, i onda krecemo
kratku, beki se okrece i ide dugo, a zw3ng ce ih probat rjesit na B , il ih ceka da ti s B krenu na A sajt pa im dodje s ledja

1.6 ------- > DUGA, ovako cemo , svi dugu, najbolje ako im uzmemo rundu da nemaju kevlar
& helmet i jos puske, znaci kada smo u prednosti s parama, svi dugu, na midu beki,
iTo, zw3ng bacaju SMOKE dolje na mid[kod prijelaza mislim na dugom kod sajta] al ne na pocetak mida nego blize ct spawnu, chill baca od zelene kutije smoke na kr, domo he od drugog kuta zelene kutije he na sajt, i beki busta zw3nga koji ima c4 na sajt preko zidica i onda stek

1.7 ------- > POSTAVKA , znaci kad igramo postavku samo se napise 1.7 i to je onda to, chill
B, zw3ng i beki kr, ito domo dugo, cekamo ako padnu negdje stvorili smo visak i onda cemo neku od prijasnjih taktika...

1.8 ------- > FAKE KR , krenemo brzo kratku, ito, domo, chill flesh i he na kratku, i onda svi
Preskacemo zidic i idemo na mid, odmah zatim ito , domo, chill, beki bacaju smoke na
Midu kao u taktici 1.3, i idemo B, to je ustvari, FAKE KR – MID B

1.9 ------- > ostajemo u bazi, zw3ng i beki skacu preko zidica i beki busta zw3nga na
Zelenu kutiju, on tamo ostaje, i vidi mid i vidi kratku, igra povucen0, tada beki se vraca na TT spawn i mi krecemo B , u tunelu domo baca 1 smoke desno odmah, iTo krece i baca 1 fles na sajt, kada smo vec na pola puta iz tunela na sajt, chill baca smoke na platformu, beki smoke na vrata odmah [DOK SE BACAJU BOMBE, POKRIVANJE ONAJ KOJI BACI NEKA POKRIVA OSTALE]... iTo kako je prvi isao odmah nakon sto baci fles okrece se desno i provjerava stek iza kutije.. rasirimo se na sajtu i ne cekamo, a zw3ng cjelo vrijeme ceka ove s A da krenu B i skida ih..


1.10 ------ > atw, fake b, pa opet na b... mislim da znate...

1.11 ------ > c[h]!LL cuva kratku, beki , zw3ng i domo bustaju zw3nga na texturu da moze kratko provjerit, ito dugu, smoke mid, i kad je zw3ng na texturi mozemo :
a) njega ostavit i mi preko spawna na B otic
b) rush kr
c) rush dg
[on ce nas tako cuvat za mid i tunel b i naravno kr ovisi sto odaberemo]

CT

Chill , zw3ng, domo A sajt
BEKI i iTo B sajt

1.zoe – pistolj runda, A sajt momci he i krenu mid i bacaju duboki he prema njihovom spawnu u slucaju da idu dugo il kr da ih he ulovi i ostajemo kod mida da ih skinemo
B sajt momci idu tunel B i bacaju 2 hea odmah u tunel tako da ih gadja ako su rush B

1.agr – pistolj runda, A sajt momci krecu dugo rush do pola, onda walk ako nejdu dugu mi nastavljamo kroz vrata i lovimo ih s ledja, usput javljamo dal su kr , dg, il B , a B sajt momci cuvaju B izvana, ako su kr lovimo ih i ovi s B sajta nam se na midu pridruzuju, ako su dg javljamo, ako su b, odmah nastavljamo tunel B i na dogovor svi uljecemo u isto vrijeme

1.upad - prezivjeli upad na B sajt - flesevi gore, i kroz prozor i ulet : 1. ide ljevo, 2. platforma, 3. tunel...

Ovo su pistolj runde, samo cuvanje sajta dogovaraju oni koji cuvaju odredjen sajt... nema smisla odredjivat sada kako cemo cuvat tocno nego b00stevi ce bit odredjeni u toku cw-a


Last edited by c[h]!LL on Tue Oct 14, 2008 3:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://nvision.forumotion.com
DoMo




Posts : 476
Join date : 2008-10-02

dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeWed Oct 15, 2008 5:45 am

Evo da se i ja ukljucim u taktike posto sam co-tacticar pa cu se nadovezat s chillom i to cemo provjezbat i imamo taktika za cijeli mec Smile


De_Dust 2:

1.Pistol round:---3dg,1kr,1B---
---4dg,1kr---bacamo smoke dg i pokoji fles te trcimo mid ili b
__________________________________________________________________________________________

A.0:---2 B,2dg,1kr---Anti eco
B(bacaju smoke kroz tunel te krecu prema kr i bacaju zajedno s ovim sa kratkog a 1 ostaje kod vrata)-beki,chill
Dg(probijaju dugo te bacaju bombe prema sajtu al cekaju dok ne pocnu na kr bacat)-domo,iTo
Kr(baca fles i krece rush)-zw3ng
__________________________________________________________________________________________


A.1:---3Mid,2dg---
3mid(rade trijangl ko na ovoj slici)zw3ng je na sponu,beki chill su ovi sa strane
dd2 taktike T187533_karpovnippbdust2tantieco12
dd2 taktike T187534_karpovnippbdust2tantieco21
dd2 taktike T187536_karpovnippbdust2tantieco22
zw3ngova pozicija:
dd2 taktike T187539_karpovnippbdust2tantieco11
2dg(paze sa dg te probijaju dg)iTo,Do-Mo
I kasnije samo 3:2 napravimo
__________________________________________________________________________________________

A.2:---1B,3kr,1dg---
B(ceka i u isto vrijeme baca bombe kada i ovi na kr i povuce se na mid cekat da prodju)-chill
Kr(rushaju no bacaju smoke mid fles kr i upadaju)-beki,chill,zw3ng
Dg(zajedno upada koristeci fles smoke i he)-domo
Slike Taktike:
dd2 taktike T187525_karpovnippbdust2tpistol11
dd2 taktike T187526_karpovnippbdust2tpistol110
dd2 taktike T187527_karpovnippbdust2tpistol16

__________________________________________________________________________________________


A.3:---4Kr,1Dg---
Kr(walk te bacanje bombi)-zw3ng,domo,iTo,chill
Dg(rush)-beki

__________________________________________________________________________________________

A.4.---4Dg,1Kr---

__________________________________________________________________________________________


A.5:---2B,1Mid,2Dg---
B(Chill i beki bacaju smoke i fles na platformu od B,zatim chill ostaje u tunelu a beki ide do mida iza kuti
i baca fleseve na mid te se povuce na kratko i rush)
Mid(iTo ostaje cuvat mid a Do-Mo i zw3ng cekaju na dg dok ovi ne smokaju te sva troica idemo rush Dg
Bacamo smokove kod mida i fles na sajt i upadamo na dg)

__________________________________________________________________________________________

B.1:---4 walk B,1Mid---
B(cekamo u tunelu te smokamo platformu i flesamo)-chill,domo,iTo,beki
Mid(Provjerava kr gleda na vrate te ide mid)-zw3ng
__________________________________________________________________________________________


B.2:---5B---
B(Svi valk B do tunela te chill i iTo sa C4 ostaju a Do-Mo,zw3ng i beki idu walk kroz tunel,
te paze kr,Do-Mo baca smoke kr te krecemo na mid kroz vrata,zw3ng i beki bacaju smoke mid
te fleseve na b u isto vrijeme zajedno sa chilom i iTom te uletavamo B)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CT POZICIJE:

1.runda sa puskama(kr pozicija):A sajt:idemo svi troje kratko te bacamo fleseve i ustekamo se ko na slici
dd2 taktike T187541_karpovnippbdust2cteco12



2.runda sa puskama(kr 3 bust):A sajt idemo 3 kratko bustamo se te jedan ostaje a jedan pazi dugo
dd2 taktike T187543_karpovnippbdust2ctsetup32



3.runda sa puskama(dg linija):A sajt-chill ide skroz dugu,domo pazi s coska,zw3ng pazi sa sajta ugl evo slike:
dd2 taktike T187542_karpovnippbdust2ctsetup27



Eto to bi bilo to kad nadjem vremena stavicu jos.
hvala


Last edited by DoMo on Thu Oct 16, 2008 4:17 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
zw3ng

zw3ng


Posts : 293
Join date : 2008-10-07
Age : 35
Location : Zagreb, Hrvatska - Subotica, Srbija

dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:10 am

evo ovako, samo da napisem ukratko o cemu se radi, pa cu je razraditi kasnije... cisto da mi ne stoji vise na desktopu na mobitelu Very Happy

DUGA - sigurica :

Znaci, jedan moze odma da ostane na midu da baca smoke, cuva kratku i tako..

4-oro ide na dugu polako... prvo se sve osigura da bex uskoci u rupu, pa se kasnije popne na platformuDuga i odatle nam gleda sajt..
Tada kad je on to osigurao, 2 polako krecu uz zid prema ziceru,ali polako i gledaju DebeluKutiju a dotle ima onaj sto je ostao pored bexa baca fleseve (jos cemo skuzit di baca da bi celi sajt zaflesao) svake 3,4 sec tako da ovi nemaju mogucnosti proverit dal smo na dugomProlazu.
kad je bacio oba flesa, mi bi trebali bit vec blizu zicera, onda jedan od nas baca 2 flesa svake 3 sec da ovaj treci dodje do nas.
Kad smo se svi skupili ostala su 2 flesa kod zicer i 3 smoke.... 2 smoke idu dole na zicer, 3 ide na kratku(ali tako da se odbije od one zelene kutije na sajtu pa odleti na kratku) fles dole, fles gore i VOZI MISHKO Smile
bomba se plenta na dugu ako uspijemo, ako ne nema veze... bex pokriva dole zicer da nam ne dodju odatle na sajt sa ledja, a mi se fokusiramo na kratku... probajte u SIGURNIM SITUACIJAMA, znaci ne dok vas neko gadja nego kad vidis da mozes bacit HE, rokajte HE na kratku.... sva 3 imamo HE...

onaj sto je bio na midu i cuvao kratku, nek tamo i ostane da nam cuva ledja, ili ako ima priliku moze uletit na kratku kad mi krenemo probijat.... ali ne moze nislusacjno on prvi da rasha jer ce pasti ko magarac odma... nego tek kad mi krenemo ubijati on stize sa ledja kratku i cisti sve do sajta....

ovo sam smislio dok sam ucio, nadam se da cete skuziti bit, a ja cu vam jos objasniti ako sta nije jasno...

zzzzz

nVision FTW!
Back to top Go down
FrenzY.kk

FrenzY.kk


Posts : 272
Join date : 2008-10-02
Location : negdje u sumi

dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:05 am

sve je to super ali cemu ti je trebalo ono VOZI MISHKO xD xD xD


edit by zw3ng : da bi ti imao sta da komentiras Smile
edit by iTo : e moj zvonac
edit by ch!LL : zvonac pro luuudjak
edit by nVision.beXcr0:budale xD
edit by FrenzY: i ja kazem xD


Last edited by FrenzY.kk on Wed Dec 17, 2008 10:21 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
DoMo




Posts : 476
Join date : 2008-10-02

dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:49 am

Evo ECO runde pa vrijedi probat na svabima da vidimo dal funkcionira Smile

Link:
https://www.youtube.com/watch?v=uxo0n_-Fv64

Cuvanje kratkog i B:
https://www.youtube.com/watch?v=N1E1O4H0vzA&feature=related
Back to top Go down
DoMo




Posts : 476
Join date : 2008-10-02

dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitimeSun Dec 28, 2008 7:33 am

Bacanje flesa u B sajtu. Evo pa ko cuva b neka pogleda,

Link;
https://www.youtube.com/watch?v=CRxusljfO-E&feature=related
Back to top Go down
Sponsored content





dd2 taktike Empty
PostSubject: Re: dd2 taktike   dd2 taktike I_icon_minitime

Back to top Go down
 
dd2 taktike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
nVision :: smece :: cesme foruma-
Jump to: